Meist

Osaühing AA-SAT Professional on asutatud 1997. aastal. Meie äri kauaaegseks märksõnaks oli satelliit-side. Viimastel aastatel oleme laiendanud tegevusvaldkonda raadiosidele laiemalt. Ligi paarikümne tegevusaasta jooksul oleme kogunud kompetentsi erinevate tehnoloogiate integreerimise kohta pakkudes televisiooni-, kõneside- ja internetiühendusi koostöös maailma juhtivate tootjate ning teenuspakkujatega.

Euroopa mõistes mikrofirmana oleme tegutsenud selles väga spetsiifilises kõrgtehnoloogilises turusegmendis üle 20 aasta. Nende aastate sisse jääb hulgaliselt satelliit-sidega seonduvaid projekte. Enamus neist Eestis kuid projekteeritud, ehitatud ja häälestatud on mitmeid maajaamu ka naaberriikides. Edukad projektid on tihti seotud laevade satelliit-Interneti ning satelliit-TV-ga. Oleme osalenud ka Eesti Vabariigi valitsuse ning kaitseväe sidelahenduste väljatöötamisel ja rakendamisel.

Mitmel aastal on meie kasumlikkust ning effektiivsust kõrgelt hinnatud ajalehe “Äripäev” telekomminkatsioonifirmade majandustulemuste edetabelis.

Väikefirmana oleme laia kompetentsiga lahenduste pakkuja, kes suudab alati kliendi erinevatele vajadustele sobiva optimaalse lahendi leida.
Ainult parim on piisavalt hea!